6 października 2011

Me Myself & I zagrają w Bielanach Wrocławskich

Starosta Powiatu zaprasza w niedzielę 16.10.2011 na godz. 19 do Świetlicy w Bielanach Wrocławskich na koncert zespołu o wdzięcznej nazwie Me Myself & I. Jak macie telewizor to pewnie kojarzycie ich z Mam Talent lub z innego muzycznego show.

Przy okazji odnotowujemy, że kolejny raz stosowana jest "zmyłka" gdzie Świetlicę w Bielanach Wrocławskich określa się inaczej (patrz plakat poniżej) Pisaliśmy już o tym tutaj.


My MM&I widzieliśmy raz na żywca na koncercie organizowanym w ramach Muzycznej Strefy Radia RAM. Było to już dość dawno temu a sam event miał miejsce w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Zespół jest na pewno interesujący, robi rzeczy niestandardowe jednak z pewnością nie należy do mainstreamu i wymaga od słuchacza nieco większej (niż np. nasza) dojrzałości muzycznej. Nie zmienia to faktu, iż świetnie się dzieje, że kultura i sztuka również w tym wymiarze i do tego za friko zawita do Bielan Wrocławskich.

3 komentarze:

kasia_wp pisze...

Przecież to tak naprawdę jest w Ślęzie i często używa się nazwy Obiekt Wielofunkcyjny. Przychodnia, biblioteka i przedszkole też są w Ślęzie.

JNP Łyszczak pisze...

Mam inną opinię na ten temat popartą zdjęciem tablicy jaka tam wisi gdzie jak byk jest napisane, że jest to Świetlica w Bielanach Wrocławskich (zdjęcie tejże w poście, do którego jest link na końcu drugego akapitu). Oprócz tego prowadząc stronę BielanyWroclawskie.com ciężko od nas oczekiwać abyśmy napisali cokolwiek innego w tej sprawie ;)Nie zmienia to faktu, że cała sprawa z tym obiektem jest zabawna

Anonimowy pisze...

A w ogóle, jaki fatalny błąd na plakacie - "w Ślęzy" zamiast "w Ślęzie" fuj. Wydaje mi się, że taki błąd był jeszcze gdzieś na jakimś oficjalnym szyldzie. Marta

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.