29 sierpnia 2011

Sportowe Bielany Wrocławskie

Mimo, iż sam nie jestem demonem sportu (Jasiu non stop się rusza a Natalia i ćwiczy w domu i biega po ulicach i polach) to w warstwie zainteresowania tą dziedziną oceniam sam siebie dobrze ;) Stąd tez na naszej stronie informowaliśmy już o udogodnieniach dla sportowców, wyczynach Śląska Wrocław oraz o trasach rowerowych.

Dbając o unikalność treści pojawiających się na BielanyWroclawskie.com nie pisaliśmy o sukcesach młodych amazonek z Bielan Wrocławskich bo info na ten temat można było znaleźć na stronie 11 w Gminnej Gazetce. Dziś natomiast przynosimy Wam świetne wieści o tym, że reprezentantka Bielan Wrocławskich (Gminy Kobierzyce) Monika Matuszewska została I wicemistrzem Dolnego Śląska w swojej kategorii na Mistrzostwach Dolnego Śląska, które odbyły się w Machnicach koło Trzebnicy w dniach 20-21.08.2011 r. Monika po czterech bezbłędnych przejazdach i wysokich notach za styl ostatecznie zajęła II miejsce. Poniżej zdjęcie z dekoracji zwycięskich amazonek.


Gratulujemy i ponownie zachęcamy Was do lektury tego wpisu gdzie poddawaliśmy pod zastanowienie ideę promocji Bielan Wrocławskich (Gminy Kobierzyce) właśnie poprzez sport. Może jazda konna, tak dobrze się kojarząca, to dobry pomysł na taką promocje? Tak czy inaczej warto wspierać i kibicować młodym sportowcom z Bielan Wrocławskich do czego mocno zachęcamy.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.