2 sierpnia 2011

Rabaty dla mieszkańców Bielan Wrocławskich

Dziś inaugurujemy program rabatowy dla mieszkańców Bielan Wrocławskich

Koncepcja jest mniej więcej taka: skoro mamy pewnie około pół tysiąca firm w samych Bielanach Wrocławskich rozsądnym, jak myślimy, działaniem jest motywowanie lokalnych przedsiębiorców do przygotowania propozycji dla mieszkańców Bielan Wrocławskich tj. swoich bliższych lub dalszych sąsiadów. Stwarzamy tym samym okazję do krótkiej prezentacji istoty działalności biznesu, którym dana osoba się zajmuje. Dla mieszkańców Bielan powstaje korzyść w postaci rabatu na zakup usługi lub towaru i możliwość czerpania satysfakcji z tego, że wydane pieniądze zostaną w Sołectwie, w którym mieszkamy co wypełnia przesłankę by aktywność taką traktować jako lokalny patriotyzm

Innymi słowy- zanim coś kupisz sprawdź czy nie możesz tego nabyć od przedsiębiorcy z Bielan Wrocławskich (my właśnie kupujemy on-line tusze firmy Black Point - notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych firmy z siedzibą w Bielanach Wrocławskich)

Szczerze -  nie mamy czasu by pisać / prosić każdego z lokalnych przedsiębiorców z osobna o włączenie się w tą inicjatywę. Liczymy mocno na Was - powiedzcie o tym swoim znajomym prowadzącym biznesy - może i oni zechcą skorzystać z okazji do prezentacji na stronie oraz przy okazji zaproponują rabat na swoje usługi lub towary. Nie bawimy się w obniżki jednocyfrowe natomiast wszystko od -10% do -90% jest very, very welcome. Po cichu liczymy też, że Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Kobierzyckiej zechce wspomnieć o tym swoim członkom z Bielan Wr.

Bielański program rabatowy by BielanyWroclawskie.com (nieco szumna nazwa, ale trzeba tak z przytupem) inauguruje, z własnej inicjatywy, Przychodnia Weterynaryjna Kanwet. Wiemy, że nie każdy skorzysta (my np. niespecjalnie mamy z kim skorzystać:), ale trzeba jakoś wystartować.

Kupon rabatowy_BielanyWroclawskie.com_Lecznica Weterynaryjna

Kolejne propozycje rabatowe będą pojawiać się w zależności od tego jak chętni do współpracy będą lokalni przedsiębiorcy mali i duzi. Jeśli coś wpadnie to pojawi się jako osobny wpis (np. jak ten), zostanie otagowane słowem "rabat" (tagi są po prawej stronie strony) oraz znajdzie się na osobnej podstronie (patrz górny pasek) opisanej "RABATY". Zachęcamy do śledzenia i korzystania. Do odwołania info umieszczamy bezpłatnie - mile widziany barter w postaci promocji strony BielanyWroclawskie.com wśród Klientów i Sąsiadów z Bielan.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.