25 lipca 2011

Wrażenia i zdjęcia: Zlot Pojazdów z czasów II RP przy Bielanach Wrocławskich

Niemal całą sobotę spędziłem z Jasiem na Pierwszym Zlocie Pojazdów z Czasów II RP. Zapowiadaliśmy z odpowiednim wyprzedzeniem to wydarzenie i tym razem w pełni skorzystaliśmy z okazji by nie ruszając się daleko uczestniczyć w świetnym evencie.

Organizatorzy wykonali ogromną, widocznym gołym okiem pracę. Zadbali zarówno o fachowców-wystawców, zwykłą publikę taką jak ja oraz o dzieciaki. Ja nie znam się na samochodach, zwłaszcza takich, ale lubię brać udział w czymś co jest profesjonalnie zorganizowane. Oprócz tego od małego chcę prezentować Jasiowi, że warto mieć jakąś pasję a ludzie, którzy zjechali z całego kraju do Ślęzy k. Bielan Wrocławskich zdecydowanie należeli do grona pasjonatów. Ostatnia obserwacja- niezmiernie miło jest widzieć Seniorów, którzy odświętnie ubrani czują się jak ryba w wodzie opowiadając o swoich motoryzacyjnych cackach. 

Zlot stworzył również okazję do tego byśmy pierwszy raz na naszej tronie umieścili profesjonalne zdjęcia a nie nasze fotki wykonane aparatem z zepsutym zoomem lub telefonem komórkowym. Za podesłanie zdjęć bardzo dziękujemy Autorom strony www.gamberetto.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.