19 czerwca 2011

Pub Pod Chmurką i WieśBand Bielany

Musieliście zauważyć jadąc w kierunku Wrocławia, że w Bielanach Wrocławskich powstało miejsce gdzie można w ciepły letni wieczór napić się piwa i nie tylko. Z inicjatywy Damiana i jego Małżonki na terenie kompleksu gdzie zlokalizowane są również 7Kontynet i Living Concept od niedawna działa nowe bielańskie miejsce spotkań. W ofercie ciepłe i zimne napoje, wspomniane piwko oraz bogata oferta lodów dla milusińskich. Można więc spokojnie usiąść pod parasolem i obserwować jak dzieci bawią się na trawie korzystając z zabawek jakie udostępniają im prowadzący to miejsce.
"Pub pod chmurką" nawiązał świetną współpracę z lokalnymi gwiazdami country tj WieśBand Bielany. Dzięki temu każdy z nas ma unikatową możliwość by obserwować próby tej grupy, które mają miejsce w poniedziałki wieczorem. My z Jasiem uczestniczyliśmy jako widzowie w pierwszej takiej próbie w nowym miejscu i muszę Wam przynać, że wrażenia są świetne. Podkreślamy- okazja unikatowa! Warto skorzystać, więc do zobaczenia w najbliższy poniedziałek wieczorem tj. po godz. 20 (oczywiście w zależności od warunków pogodowych)

Ostatnio owo wieczorne granie wyglądało tak (wszystko wyszło nieco spontanicznie więc nawet nie zdążyliśmy nawet o tym napisać i zaprosić więcej osób)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.