23 czerwca 2011

Maluchy z Bielan maszerują za Orkiestrą

Dziś w godzinach popołudniowych Sotys Bielan Wrocławskich przekazał nam informacje odnośnie przebiegu wizyty Orkiestry Dętej Kobierzyce Band w dniu Festynu Bielańskiego. Jak wszyscy wiemy Festyn odbędzie się już w najbliższą sobotę a szczegółowy plan tej imprezy prezentuje ten plakat.

Przekazujemy, iż wszyscy milusińscy z Bielan Wrocławskich wraz z rodzicami są serdecznie zaproszeniu by w dniu 25.06 już od godz 12:30 maszerować za Orkiestrą. Uroczysty pochód po naszej wsi wystartuje właśnie o 12:30 z terenu Osiedla Arkadia. Następnie uroczysty, muzyczny pochód pojawi się m.in. na ulicach: Makowej, Ogrodowej, Kasztanowej i z pewnością kilku innych. Całość powinna zakończyć się około godz. 14 gdy muzycy i towarzyszący im dzieci i rodzice dotrą do Świetlicy Bielańskiej - czyli do centralnego miejsca Festynu.

Pewnie będzie to wyglądać mniej więcej jak niżej z tą różnicą, że za orkiestrą w Bielanach będzie kroczyć publika, zwłaszcza ta najmłodsza.

Reasumując: warto już od 12:30 zabrać swoją pociechę i dołączyć do muzykującego Bandu rodem z Kobierzyc. Na samym Festynie również czeka nas sporo muzycznych atrakcji. Kultura jak się patrzy - w końcu Bielany Wrocławskie sąsiadują bezpośrednio z Europejską Stolicą Kultury na rok 2016 :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.