30 czerwca 2011

Konwaliowe Zacisze Bielany Wrocławskie

Nareszcie. Inwestycja już prawie dobiega końca, ale dopiero niedawno Sanbet ze Ślęzy zdecydował się wrzucić do sieci więcej informacji na temat swojej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Arkalandii. Pisaliśmy już o tym tutaj.

Konwaliowe Zacisze bo taką nazwę przyjął ten kompleks budynków na wizualizacjach przedstawia się atrakcyjnie. Zwraca uwagę użycie kamienia jako istotnego elementu elewacji. Bielany Wrocławskie zyskają w niedługim czasie min. kilkudziesięciu nowych mieszkańców bo w ramach tej inwestycji powstaje 26 mieszkań. Powierzchnia lokali zaczyna od 48 mkw a kończą na 90 mkw co daje dość duży wybór, zarówno dla singla jak i kilkuosobowej rodziny. Nie ma co ukrywać, że największą atrakcją Konwaliowego Zacisza będzie bliskość Arkalandii gdy ta już zostanie wybudowana. Na parterze do zagospodarowania 8 lokali użytkowych. Właściwie to 6 bo jeden już jest sprzedany a kolejny zarezerwowany. Ciekawe co tam będzie? Macie jakieś pomysły / życzenia w tym zakresie?

źródło: Sanbet.pl

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Konwaliowe Zacisze obok Arkalandii - Kto zgodził się na to aby na Osiedlu Arkadia gdzie wszystkie dachy są w kolorze ceglanym budynek Sanbetu miał dach czarny? To całkowicie koliduje z wyglądem istniejacego osiedla, dosłownie jak czarna owca w stadzie białych baranów!

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.