1 maja 2011

Bielany Wrocławskie ze Śląskiem Wrocław

Fani piłkarskiej drużyny Śląska Wrocław z Bielan Wrocławskich na kilka sposobów prezentują przywiązanie do swojej ukochanej drużyny. Na pewno spacerując lub jadąc samochodem mieliście okazję przyjrzeć się muralom, o których już jakiś czas temu pisała Gazeta Wrocławska. Dla przypomnienia chodzi o tą twórczość, którą jako fan street artu prawdziwie doceniam.

Pamiętam, że około 1,5 roku w swojej skrzynce znalazłem ulotkę gdzie bielańscy kibice Śląska zapraszali na spotkanie inicjujące powstanie fun clubu rodem z Bielan. Jak pokazują poniższe zdjęcia udało się zebrać na tyle zwartą i zmotywowaną ekipę, że jej działania są dostrzegalne dla każdego mieszkańca.


Jak ostatnio podpatrzyliśmy bielańscy kibicie Śląska poszli o krok dalej i na stadionie przy ulicy Oporowskiej oraz na meczach wyjazdowych pokazują, że w Bielanach Wrocławskich również mieszkają fani Śląska. Wywieszana przez nich flaga (Michał - dzięki za foty) wygląda tak:

zdjęcie: Bartłomiej Wójtowicz (bielańska flaga Śląska w środku)
Poważnie zastanawiam się czy nie wybrać się z Jasiem na mecz Śląska. Wczoraj zrobiliśmy pierwszą przymiarkę kibicując na meczu Młodej Ekstraklasy. Jasiu wdarł się na boisko a potem  kierował dopingiem  w tzw. młynie ;)

Tymczasem dorosły Śląsk rozpykał w Warszawie Polonię i na ten moment jest trzecią drużyną w tabeli Ekstraklasy! Chętnie nawiążemy współpracę z osobami odpowiedzialnymi za drużynę Polonii Bielany, aby relacjonować losy bielańskiego teamu futbolowego. Kontakt do nas w prawym górnym rogu strony.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.