29 kwietnia 2011

Gazeta Wrocławska pisze o Bielanach Wrocławskich!

Nie po raz pierwszy Gazeta Wrocławska na swoich stronach pisze o Bielanach Wrocławskich. Dziś z satysfakcją chcemy poinformować, że faktycznie weszła w życie współpraca pomiędzy tym dolnośląskim dziennikiem i jego wydaniem internetowym a nami. Efekty tej kooperacji możecie odnaleźć odwiedzając stronę GazetaWrocławska.pl a konkretnie klikając na ten link.

źróło: gazetawroclawska.pl

Poruszony przez nas temat Arkalandii został dziś tzw. head newsem w ramach nowej sekcji Wokół Wrocławia. W zamyśle (bardzo dobrym zamyśle) autorów tego pomysłu z Gazety Wrocławskiej ma to być miejsce do przekazywania informacji dla mieszkańców mniejszych i większych miejscowości położonych w okolicach stolicy Dolnego Śląska. 

Liczymy, że Redaktorzy Gazety Wrocławskiej zechcą pomagać nam w uświadamianiu, że Bielany Wrocławskie to dynamiczne, prężnie rozwijające się Sołectwo, za którym stoją nie tylko hiper i super markety, ale również wielu interesującym mieszkańców, silny lokalny biznes, w tym aż trzy spółki giełdowe oraz liczne grono super dzieciaków, często w Rodzinach 2+2 i więcej ;)

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Bielany Wrocławskie to nie tylko nowe piękne osiedla o których się pisze na tym portalu. Ja chciała bym zwrócić uwagę naszym włodarzom tj. Sołtysowi wsi i naszym radnym,że od kilku lat stoi przy głównej ulicy Wrocławskiej 34 "piękny metalowy" płot który z całą pewnością nie jest ozdobą naszej pięknej wioski. Problemem tym nikt się nie interesuje pomimo tego ,że jest to posesja o którą nikt nie dba od kilkudziesięciu lat. W chwili obecnej jest zdewastowana a cały brud ukryty jest za w/w płotem. W związku z tym może ktoś mi odpowie co dalej będzie z tą działką czy musi dojść do tragedii żeby to dotarło do odpowiednich osób. PS. Przy większym wietrze plot cały się rusza może jak się zawali to coś z tym zrobią.

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.