14 kwietnia 2011

Duża działka przy głównej ulicy Bielan Wrocławskich na sprzedaż

Za ponad 5 milionów złotych wystawiono do sprzedaży działkę przy głównej ulicy biegnącej praktycznie przez całą długość Bielan Wrocławskich. Nie jesteśmy nieruchomościowymi ekspertami, ale nie wydaje nam się, aby ktoś zechciał to kupić w celu popełnienia inwestycji czysto developerskiej z przeznaczeniem wyłącznie pod mieszkania dla ludności. Co innego jeśli chodzi o inne obiekty...

Działka została ostatnio nieco odsłonięta od strony drogi. Sprzedający lub jego reprezentant postanowił (i słusznie) zadbać o właściwą ekspozycję "towaru" który wystawił do sprzedaży.

Wcześniej, jeszcze w 2007 roku, przymiarkę do inwestycji na tym terenie robił Partner Developer, który planował tam inwestycję pod nazwą Bielany Point, na którą miały się składać: budynek biurowo-usługowy i budynek apartamentowy (czyli innymi słowy mieszkaniowy bo określenie "apartament" jest notorycznie nadużywane co tutaj ewidentnie miało miejsce). 

źródło: w4o3.com - firma, która robiła stronę www dla Partner Developer

Skoro teren trafił pod młotek a strona internetowa firmy nie działa wnioskujemy, że akurat ta bielańska inwestycja nie dojdzie do skutku. Teraz czas na nowego gracza, który będzie w stanie wyłożyć niemałe pieniądze. Co prawda cena za 1 mkw nie odbiega jakoś szokująco od bielańskiego standardu, ale przy takiej ilości metrów robi się z tego niebagatelna kwota. Cóż ul. Wrocławska rządzi się swoimi prawami...

Z OSTATNIEJ CHWILI:
Z tzw. dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że terenem tym jest zainteresowana pewna portugalska, bardzo duża firma, która przebojem zdobywa polski rynek spożywczy. Owa firma chce postawić tam 800 metrowy sklep spożywczy swojej marki. Aktualny plan zagospodarowania przewiduje natomiast, że maksymalna powierzchnia handlowa w tym miejscu to 400 mkw. M.in. ten temat ma być przedmiotem najbliższego Zebrania Wiejskiego w Bielanach Wrocławskich, o którym więcej napiszemy jutro.

Wiemy, że wiecie co to za marka, ale nie możemy się powstrzymać przed wrzuceniem tej reklamy:Czyli Bielany Wrocławskie również mogą zostać powołane :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.