1 kwietnia 2011

Drogi Właścicielu psa z Bielan Wrocławskich.

Drogi Właścicielu psa z Bielan Wrocławskich,

zdjęcie: M. Parejko
Bardzo cieszymy się, że mieszkając bądź co bądź na wsi zdecydowałeś się na posiadanie psa. Wiemy, że Twój czteronożny przyjaciel dopinguje Cię do spacerów po Bielanach Wrocławskich dzięki czemu przynajmniej częściowo dbasz o swoją kondycję. Mamy pełną świadomość, że osoba, która jest wrażliwa w stosunku do zwierząt w zdecydowanej większości przypadków jest równie życzliwa w stosunku do ludzi np. sąsiadów z Bielan. Mając to na względzie chcemy zaapelować, aby wszyscy właściciele psów z Bielan Wrocławskich zechcieli wziąć przykład z tych osób, które sprzątają po swoich pupilach.

Nie jesteśmy w stanie zrozumieć dlaczego notorycznie zanieczyszczany jest trawnik przed płotem naszej działki. Nie raz mieliśmy taż nieprzyjemność natchnąć się na wiadomo co na chodniku.

Drogi bielański właścicielu psa, który jeszcze nie podjąłeś właściwych działań- prosimy Cię zapoznaj się z dobrymi radami zamieszczonymi na stronie osób, które kochają zwierzęta. Znajdziesz tam komplet informacji czym i jak zbierać nieczystości po swoim psie. To nie takie trudne...Kończymy reklamą z Krosna, bo nic lepszego w postaci filmu nie udało nam się znaleźć a sami nie chcemy kręcić niczego bo temat jest mało inspirujący 


Temat potencjalnie zapalny i drażliwy więc mocno liczymy na komentarze. Prosimy tylko o trzymanie kultury- stronę oglądają również dzieci w tym nasz syn ;)

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Trzeba postawić tabliczkę:
http://lazarz.pl/aktualnosci/2833/00.jpg

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.