9 marca 2011

Kolejny Hotel w Bielanach Wrocławskich?

Potencjał Bielan jeśli chodzi o hotele wydaje się być bardzo duży. Bliskość autostrady, niewielka odległość od Wrocławia to niewątpliwe przewagi konkurencyjne funkcjonujących tutaj obiektów. Obserwując, głównie z okna samochodu, parking pod Hotelem Bielany widzimy, że jest on wiecznie pełny. W dni robocze obiekt eksploatuje tzw. biznes a w weekendy jak nie wesele to inna uroczystość o charakterze towarzysko- rodzinnym. Nie ma wątpliwości, że część gości, zwłaszcza restauracyjnych, to mieszkańcy Bielan Wrocławskich. O endHoTeLu niespecjalnie wiele możemy napisać poza tym, że znajduje się na końcu Bielan jadąc od strony Wrocławia w kierunku Kobierzyc. Eleganckie zdjęcia obiektu znajdziecie na tej stronie.


Buszując w sieci znaleźliśmy wizualizację 3 gwiazdkowego hotelu w Bielanach Wrocławskich. Wprawne oko mieszkańca Bielan z pewnością skojarzy, że bryła obiektu została wpasowana w teren gdzie kiedyś mieściła się siedziba firmy Paola. Planowany obiekt położony będzie pomiędzy ul. Kłodzką i ul. Ogrodową i będzie sąsiadował z Rodzinną Enklawą

źródło: www.pkstudio.com.pl/projekty


Jak Wam się podoba? Czy ktoś ma potwierdzenie, że ten obiekt faktycznie powstanie? To jeszcze nie koniec hotelowych newsów z terenu Bielan Wrocławskich ;)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.