14 marca 2011

Fashion Show w Bielanach Wrocławskich

W życiu nie myślałam, że wylądujemy na pokazie mody organizowanym w Bielanach Wrocławskich - tak powiedziała do mnie Natalia gdy w sobotni wieczór mieliśmy okazję uczestniczyć w Vintage Fashion Show w bielańskim showroomie Living Concept.

źródło: http://www.livingconcept.pl
Dziękując organizatorom za zaproszenie gratulujemy zorganizowania bardzo ciekawego eventu. Wszystko odbyło się w pięknie odnowionych wnętrzach Bielany Park Centre w sąsiedztwie obiektu, o którym kilka razy już tutaj pisaliśmy.

Parking pękał w szwach a fachowo oświetlone wnętrze było pełne gości. Na środku showroomu ustawiono wybieg dla modelek - przechadzały się na nim młode panie prezentując autorskie suknie, ręcznie robione buty oraz tytułową kolekcję Vintage. W przerwach pomiędzy kolejnymi pokazami odbył się muzyczno-taneczny event flamenco. Co było dalej nie wiemy bo opiekę nad Jasiem zapewniliśmy sobie jedynie na 1,5 godziny i musieliśmy wracać do domu. Tym razem spacerem a nie jak zazwyczaj samochodem lub jedną z alternatywnych taksówek (o tym też napiszemy wkrótce)


Reasumując: Kultura i Sztuka przez duże "K" i "Sz" są w Bielanach Wrocławskich. Ufamy, że było to tylko bardzo udane preludium do kolejnych spotkań w pięknej oprawie. Jeśli szukacie funkcjonalnych i dizajnerskich mebli i innych przedmiotów koniecznie wpadnijcie do Living Concept.

2 komentarze:

Balakier-style_blog.onet.pl pisze...

Byłam i widziałam.Pokaz Mody na światowym poziomie.Suknie istne arcydzieła.

Living Concept pisze...

Dziękujemy pięknie za odwiedziny, wspaniałą relację i zapraszamy do salonu by na spokojnie obejrzeć zgromadzone tu meble! A już niebawem... zaprosimy Państwa na wystawę malarstwa.

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.