12 marca 2011

Czyste Bielany Wrocławskie czyli skorzystaj z wystawki

Już 26.03.2011 kolejna okazja, aby przewietrzyć swoje garaże, piwnice i inne drewutnie, szopy i tego typu "obiekty małej architektury" w których składowane są liczne przedmioty z kategorii "przyda się"

My podczas ostatniej tzw. wystawki pozbyliśmy się: starej chłodziarko-zamrażarki (yeah!), roweru, kilku nieczynnych lamp, zepsutej kanapy i kilkunastu wielkoformatowych płyt drewnianych. Dla nas było to wielkie ułatwienie i okazja - szczególnie pozbycie się lodówki nie jest wcale takie łatwe. To co jeszcze cieszyło to fakt, że część wystawionych przez nas przedmiotów znalazło swoich amatorów zanim jeszcze zdążył przyjechać serwis gminny ;)

Zostały dwa tygodnie - jest więc czas by dobrze to sobie dobrze zaplanować a najlepiej późnym wieczorem w dniu 25.03.2011 zacząć już wynosić cały niepotrzebny sprzęt ustawiając go w miejscu dobrze widocznym dla jadącego samochodu, który to wszystko zbiera, ale jednocześnie dbając o to by można był np. przejść przez chodnik. Cała akcja rusza o godz. 9 rano 26.03.2011 tj. w sobotę - szkoda przespać taką okazję...

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

przespałam, kiedy będzie następna taka okazja ?

JNP Łyszczak pisze...

Ciężko powiedzieć na 100%, ale chyba za kwartał. Na pewno o tym napiszemy na stronie. Jeśli jest Pani na maksa przyciśnięta to zawsze można zadzwonić np do firmy Bager aby podrzucili mini kontener gdzie można upchać zbyteczne rzeczy :)

JNP Łyszczak pisze...

Korekta- pytałem o to na Zebraniu Wiejskim i zgodnie z tym co powiedział Wójt wystawka jest organizowana przez Gminę 2 razy w roku.

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.