25 marca 2011

Czegoś takiego jeszcze w Bielanach Wrocławskich nie było!

Drodzy Mieszkańcy Bielan Wrocławskich!
Mamy dla Was prawdziwą bombę i ekskluzywnego newsa! Otóż, już w czerwcu bieżącego roku Bielany Wrocławskie wzbogacą się o niesamowity nowy obiekt - PRZEDSZKOLE o wdzięcznej nazwie ZŁOTE KROPLE. 


Aktualnie trwają prace adaptacyjno- budowlane budynku, w którym mieścić się będzie niepubliczne przedszkole. Cały obiekt jest zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich przy ul. Dwa Światy 4. Jego zaletą jest duży, ogrodzony teren o powierzchni prawie 5 000 m² z nowoczesnymi salami dydaktycznymi, utrzymanymi w atmosferze scenerii nowej bajki „ZŁOTE KROPLE”. Przedszkole będzie się składać z dwóch niezależnych, ale połączonych ze sobą obiektów o łącznej powierzchni 800 m², w których funkcjonować będą 4 grupy wiekowe. Łącznie w przedszkolu zostanie otoczonych fachową opieką niemalże 100 dzieci. 

Uzupełnieniem w pełni wyposażonych sal dydaktycznych będzie duży, mający 2.500 m² plac zabaw, pozwalający na przeprowadzania wszelkich zabaw dydaktycznych i ogólnorozwojowych. Do dyspozycji przedszkolaków będzie także zadaszony taras, na którym podczas słonecznych i ciepłych dni będzie można organizować zajęcia dla dzieci oraz pikniki.

Oto fasada naszego nowego niepublicznego przedszkola:

Mamy nadzieję, że jeden z bardzo istotnych problemów wielu rodzin z Bielan Wrocławskich (i pewnie nie tylko) zostanie wkrótce jeśli nie w całości, to w znacznej części rozwiązany.

Od siebie dodamy jeszcze trzy rzeczy: Po pierwsze, szkoda, że nasz Jasiu jeszcze jest zbyt mały, aby tam uczęszczać. Po drugie, to nie jest pierwszy raz gdy ATM Grupa S.A. mimo, iż wcale nie musi, to robi coś dobrego dla społeczności lokalnej (vide naprawa ul. Błękitnej).Po trzecie - pewnie się zastanawiacie: dlaczego taka nazwa? Dlatego.

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

Czy wiecie już może coś więcej na temat nowego przedszkola?
Z góry dzięki za info

JNP Łyszczak pisze...

jesteśmy w stałym kontakcie z reprezentantem Inwestora- niestety na razie nic ponad to co zostało już napisane nie wiemy; jeśli tylko wpadnie nam jakieś nowe i sprawdzone info- oczywiście napiszemy o tym

jak mijamy Złote Krople na rowerze to ewidentnie widać, że praca wre- pewnie rekrutacja jakoś we wrześniu

Anonimowy pisze...

Mają już swoją stronę: http://www.przedszkole-zlotekrople.pl

Anonimowy pisze...

ciekawe jest tylko to dlaczego czesne jest tak wysokie (750zl+15/dzien za jedzenie) kiedy ATM dostaje z gminy Kobierzyce dofinansowanie w wysokosci 580 zl na dziecko. Podatki placone do gminy zamiast trafiac do ludzi, czyli rodzicow dzieci dla ktorych brakuje miejsc w publicznych placowkach (oplata jakies 300 zl/m-c) trafia do prywatnego przedsiebiorcy...

Anonimowy pisze...

Nazwa moim zdaniem totalnie nietrafiona (mimo że odnosi się do bajki). Za każdym razem, jak widzę afisz "Złote krople" - w wyobraźni automatycznie pojawia się mokra pielucha ;)

JNP Łyszczak pisze...

my właśnie wychodzimy z tematu pieluch, ale przyznaję, że powyższy komentarz mocno nas rozbawił ;)

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.