19 lutego 2011

Mieszkania z widokiem na ... Arkadię i Arkalandię

Sanbet ze Ślęzy inwestuje w Bielanach Wrocławskich. Firma jest inwestorem nowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego budowanego w bezpośrednim sąsiedztwie Arkalandii. 


Obie inwestycje - Arkalandia i mieszkania do Sanbetu - sąsiadują ze sobą dosłownie płot w płot. Z tego co można przeczytać na tablicy informacyjnej budowy wynika, że parter tego budynku zostanie przeznaczony pod usługi. Będą więc nowe miejsca gdzie z pewnością powstanie jakiś sklep spożywczy, może gabinety lekarskie a nam marzy się, aby tam lub gdzieś indziej w Bielanach Wrocławskich swoje podboje otworzyła miła kawiarnia z prawdziwą kawą, domowymi wypiekami i z miejscem przeznaczonym dla milusińskich. Niewątpliwie brakuje takiego miejsca w Bielanach gdzie można by było się spokojnie spotkać bez konieczności jechania do jednego z pobliskich centrów handlowych gdzie każdy jest anonimowy i ginie w tłumie.

Żuraw na sanbetowskiej budowie wygląda tak:
A na Arkalandii trwają prace związane z budową pergoli. realizowane przez notowaną na GPW firmę Anti. Jeśli postarają się tak jak w paru miejscach we Wrocławiu to można być spokojnym jeśli chodzi o efekt końcowy.

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

Coś mi się zdaje, że wstęp do Arkalandii będzie płatny, ponieważ pierwsze co wybudowano to domek wyglądający na kasę.

JNP Łyszczak pisze...

Z tego co my się orientujemy to ma to być szalet. To jest inwestycja gminna a nie prywatna więc z pewnością opłaty za wejście nie wchodzą w grę - tak jak nie płaci się za wejście na boiska przy szkole...

Anonimowy pisze...

Nie podoba mi się umiejscowienie tego parku blisko ulicy przy osiedlu tzw. bogaczy, komu on będzie służył. A już całkowitym nieporozumieniem jest budowanie przy min budynku mieszkalnego to trochę za mały teren.Chyba ,że się mylę.

JNP Łyszczak pisze...

Mam zupełnie inną opinię- moim zdaniem lokalizacja jest gites. Tak czy inaczej dobrze, że możemy sobie o tym podyskutować ;)

Anonimowy pisze...

tylko szkoda, że póki co czekamy sobie na tą Arkalandię i czekamy....i doczekać się nie możemy...przez cały Lipiec nie zrobiono nic - a teraz coś minimalnie się zaczyna dziać - łudziłam się, że jeszcze w tym sezonie skorzystamy a tu lipa .

Anonimowy pisze...

ten budynek to dowód kto trzyma władze- pan Piotrowski.Powodzenia zyczę ! :-)

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.