11 lutego 2011

Król Fast Fooda

Nie jest to powód do specjalnej radości, ale dla porządku informujemy, że lada chwila w Bielanach Wrocławskich pojawi się Król Fast Fooda znany również pod marką Burger King. O walorach smakowych tego fasta nie będziemy się rozpisywać bo niespecjalnie jest o czym. Wiemy, że w niektórych domach do dziś nie wyjaśniono kwestii, które frytki są lepsze - te z KFC, McDonalda czy właśnie z Kinga. Teraz jak ktoś się uprze to będzie miał okazje sprawdzić to na własnych kubkach smakowych bo na dystansie około 1 kilometra będąc w Bielanach Wrocławskich może wszystkie te fast foody odwiedzić.

W pierwszych dniach lutego nowy obiekt wyglądał tak: 


Tym samym giełdowa spółka AmRest tworzy sobie prawdziwą mega bazę w Bielanach Wrocławskich. Dlaczego? Ponieważ to do niej należą w Polsce marki KFC, z dwoma lokalami w Bielanach oraz Pizza Hut z jednym lokalem. Teraz jak to się ładnie określa rozszerzą swoje portfolio o Burger Kinga. My byśmy się cieszyli gdyby zdecydowali się odpalić Starbucksa (patrz slajd nr. 6) bo to też brand z amrestowskiej stajni ;)

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

starbucks też żaden specjał ale na śwecie się nim zachwycają wiec warto mieć również pod bokiem.
Niestety ta marka reczej wybiera unikatowe lokalizacje unikając typowych shopping centers :(((

Anonimowy pisze...

jak takim główniem (Starbuck's) można się zachwycać!?
Czy macie w ogóle pojęcia jak dobra kawa zmakuje?

JNP Łyszczak pisze...

dziękuję za ten dojrzały komentarz wnoszący wiele do dyskusji; miło, że zostały podane konkretne przykłady gdzie też można nabyć ziarna lub napić się absolutnie wybitnej kawy; kto by tam się przejmował największą na świecie siecią kawiarni, która X lat temu zrewolucjonizowała ten rynek? dobrze, że dzieje, że taki sensowy głos opatrzony jest imieniem i nazwiskiem autora komentarza- klasa

Anonimowy pisze...

No tak!
Zrewolucjonizował rynek (jaki?) tak jak
McDonalds, Kfc, Burger King.
Wielka KLASA!!!

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.