27 lutego 2011

JULA Bielany Wrocławskie

Kolejna szwedzka firma zawita do Bielan Wrocławskich. Będzie to JULA AB - market oferujący szeroki wybór artykułów z kategorii dla domu, ogrodu, majsterkowiczów i profesjonalistów. Z tego co się orientujemy (a nigdy nie byliśmy w sklepach JULA zlokalizowanych w Szwecji i Norwegii) będzie to sklep, który będzie czymś pomiędzy Castoramą, OBI a Leroy Merlin.Tak przynajmniej nam się wydaje po szybkiej analizie ostatniego katalogu firmy z jej rynku macierzystego.
Market JULA powstanie w miejscu gdzie aktualnie działalność prowadzi ELECTRO WORLD. Dla przypomnienia, mowa jest o tym niezależnie stojącym obiekcie:
Jak informuje portal thecity.com.pl powierzchnia sklepu zajmie 3500 mkw a sam market zacznie funkcjonować w 2012 roku. Nową pracę znajdzie tam od 20 do 40 osób. 

My tam specjalnymi majsterkowiczami nie jesteśmy, ale wykańczając mieszkanie w Bielanach Wrocławskim moooocno docenialiśmy, że wszystko czego potrzeba do szybkiego przeprowadzenia prac w nabytej nieruchomości ze spokojem można znaleźć w Bielanach. Cała szeroko rozumiana wykończeniówka jest. Meble też są. No i jest IKEA, tylko np. w porównaniu z Łodzią lub Warszawą nasza IKEA nie jest jakoś imponująco wielka (o tym więcej wkrótce).

Zapraszamy do obejrzenia reklamy, z której gdyby nie obrazy nie zrozumielibyśmy nic :)
Jula - new catalogue 2010 from Filmhouse AB on Vimeo.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.