7 lutego 2011

Bielany Wrocławskie 7 Kontynentem!

Już 14 lutego swoja działalność w Bielanach Wrocławskich rozpoczyna 7Kontynent Gym & Fitness. Teraz mieszkańcy Bielan w szczególności są predysponowani do trzymania formy. Mając pod nosem taki obiekt ciężko o wymówkę, żalenie się, że za daleko, nie ma gdzie parkować itd.

Nowy 7Kontynent powstaje przy ul. Wrocławskiej 7 tuż obok sklepu Baby Max. To idealna lokalizacja, aby zajechać tam przed lub po pracy. Do dyspozycji gości klubu jest dużo miejsc parkingowych. Co do samego klubu fitness: dzięki życzliwości managerki - Pani Magdaleny-  mieliśmy okazję prapremierowo oglądać cały obiekt. Zwracają uwagę: duża przestrzeń, czarno-czerwono-biała kolorystyka, fachowa wentylacja i klimatyzacja. Znacznie więcej o samym wnętrzu będzie można powiedzieć jak już wszystko będzie gotowe. W weekend po godz. 17 praca szła pełną parą a wnętrze wyglądało tak:

Nowością chyba w skali całego Dolnego Śląska jest to, że 7Kontynet przygotował dla prawdziwych fit kobiet i mężczyzn miejsce do walk MMA. Każdy z nas słyszał o tym nieco więcej w czasie gdy Mariusz Pudzianowski postanowił się w ten sport zaangażować i trąbiły o tym każde media. Jeśli ktoś znajduje fun w tzw. "walkach w klatce" to 7Kontynet na pewno spełni jego oczekiwania.

Dla osób mniej nastawionych na konfrontacje przewidziano cały mega zestaw sprzętów treningowych a dla pań ponad 100 metrową salę fitness z lustrami na całe ściany. Z informacji jakie uzyskaliśmy od managerki wynika, że w niedalekiej przyszłości przewidziano również ćwiczenia na terenie przed klubem.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.