17 lutego 2011

Aquapark + + + Bielany Wrocławskie

Dzięki życzliwości przedstawicieli TCM Taurus Capital Management Ltd. otrzymaliśmy projekt aquaparkowej inwestycji zlokalizowanej pomiędzy Ślęzą a Bielanami Wrocławskimi. Inwestor podkreśla, że jest to koncepcja a więc ostateczny projekt może nieco odbiegać od tego co prezentujemy. 

Część tego materiału była już publikowana na naszej stronie poprzez podlinkowanie się do Gminnej Gazety. Tym razem przedstawiamy koncepcję wraz z legendą gdzie czytamy m.in. o sporych rezerwach terenu na rozbudowę całego obiektu (np. powiększenie parkingu). Widoczna jest również zieleń izolacyjna oddzielająca cały obiekt od autostrady A4 oraz teren gdzie już istnieje naturalne zadrzewienie a mają tam powstać urządzenia terenowe do ćwiczeń (liny, drabinki, wiszące kładki itp) 

Jak się na to spojrzy na spokojnie to widać wyraźnie, że tak na prawdę nie jest to tylko kompleks basenowy czy jak napisano na dole projektu "pływalnia", ale mega inwestycja łącząca w sobie cechy aquaparku, parku linowego i zespołu boisk. Taki aquapark plus, plus, plus.

Fajnie, że będziemy mogli podejść tam na piechotę :) 

Poniższy materiał najlepiej oglądać wciskając przycisk Fullscreen lub po prostu wydrukować to sobie.
Aquapark Bielany Wrocławskie

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.