24 lutego 2011

29 nowych mieszkań w Rodzinnej Enklawie w Bielanach Wrocławskich

Niemal 30 nowych rodzin powinno zamieszkać w Bielanach Wrocławskich pod koniec 2012 roku przy ulicy Ogrodowej. Mieszkania na parterze posiadają wydzielone ogródki, a lokale usytuowane na ostatniej kondygnacji dodatkowo wyposażone są w antresole. Pod budynkiem powstanie garaż podziemny, w którym zmieszczą się 32 samochody. Za Investmap.pl wklejamy wizualizację, przedstawiającą docelowy kształt całego projektu.

Mimo, iż sprzedaż mieszkań ruszyła dopiero 23 grudnia 2010 spora ich część jest już kupiona lub zarezerwowana o czym można przeczytać na stronie developera (zdecydowanie sugerujemy wyciszenie głośników). Oczywiście jak to zwykle bywa w pierwszej kolejności zeszły mniejsze lokale. Wszystko co ma powyżej 80 mkw sprzedaje się dłużej bo i wartość całej inwestycji w nowe mieszkanie dla kupującego opiewa na znacznie większą kwotę..

Dodać trzeba, że od strony ruchliwej ulicy Kłodzkiej inwestycja ta ma być oddzielona przez pewną, określmy to na teraz, "bariera dźwiękowa" tj. inny budynek, o którym szerzej za kilka dni. Będziemy śledzić postępy w budowie- jeśli macie jakieś zdjęcia Enklawy i zgadzacie się na ich publikację na Bielanywroclawskie.com - ślijcie je do nas na adres podany w prawym górnym rogu strony.

PS. Dziś mieliśmy opisać i pokazać Wam jak to sam Prezes Narodowego Banku Polskiego wizytował obiekt wielofunkcyjny w Bielanach / Ślęzie. Niestety pewna nieprzyjazna nam jednostka skutecznie nam to uniemożliwiła. Sprawę musimy jeszcze wyjaśnić i być może wtedy uda się wrócić do tematu. W końcu nieczęsto Prezes NBP zostaje honorowym obywatelem Gminy Kobierzyce, a więc i Bielan Wrocławskich i trochę szkoda, że jak się wydaje niewielu mieszkańców miało szansę się o tym dowiedzieć...

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.