28 stycznia 2011

Hitowa inwestycja w Bielanach Wrocławskich

Jak donosi portal otowroclaw.com już w kwietniu 2011 ma ruszyć budowa kompleksu basenowo-sportowego na Bielanach Wrocławskich. Jako, że całą rodziną jesteśmy wielkimi fanami i częstymi klientami basenów i aquaparków wszelakich oceniamy te wieści jako rewelacyjne.

Inwestorem nie jest Gmina tylko prywatna firma TCM Taurus Capital Management. Dla bardziej zainteresowanych – więcej info o firmie z KRSuWszystko wskazuje na to, że w od 2013 będzie można korzystać w pełni z życia praktycznie nie ruszając się z Bielan :) Jedyne czego może ewentualnie brakować to kultura na wysokim poziomie, ale ciężko przecież oczekiwać, żeby teatr ktoś tutaj otwierał zwłaszcza, że do Wałbrzycha, Wrocławia czy Legnicy mamy tylko rzut beretem.

Będziemy kontaktować się z Szanownym Inwestorem aby uzyskać więcej informacji w sprawie tej hitowej inwestycji. Może uda się pozyskać wizualizacje, które pewnie już istnieją skoro na terenie pracowali już geodeci.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Jest połowa sierpnia i na terenie wyznaczonym pod inwestycję nic się nie dzieje - szumią drzewa i ćwierkają ptaszki

Zenon pisze...

"...ale ciężko przecież oczekiwać, żeby teatr ktoś tutaj otwierał ..." - jak się okazało, było to nieuzasadnione czarnowidztwo :)

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.